Kaçavida elektrike Phillips®

7.3514.55

Dorezë e komponentit të dyfishtë e optimizuar në mënyrë ergonomike për lodhje të reduktuar dhe transmetim optimal të forcës.
Dizajni i dorezës parandalon rrotullimin.
Krom vanadium çeliku molibden.
Testuar VDE: po.

SKU: N/A Kategori: ,
Zgjedh madhësin:

PH0, PH1, PH2, PH3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kaçavida elektrike Phillips®”