Kabllo vazhduese roll 40n 3g2.5 1193218

255.00

Përcaktimi i kabllove: AT-N07V3V3-F 3G2,5
Cilësia e kabllove: BREMAXX
Shkalla e mbrojtjes (IP): IP44
Zona e përdorimit: në natyrë
Lartësia: 44,00 cm
Gjatësia: 34,00 cm
Pesha: 10,50 kg
Gjerësia: 22,00 cm
Gjatësia e kabllove (m): 40 m
Diametri i mbështjelljes: 320 mm
Materiali: Fletë çeliku
Përdorimi: Në natyrë

Ka stok

SKU: 117700 Kategori: ,

Trupi mbështjellës i bërë nga çeliku fletë-rezistent ndaj ndryshkut dhe i pajisur në një kornizë tubi çeliku të galvanizuar veçanërisht të fortë.
Udhëzues udhëzues kabllor ergonomik për menaxhimin e përsosur të kabllove gjatë dredha-dredha.
Mbrojtja e prerjes termike, treguesi tregon mbinxehje ose mbingarkesë.
Prizë gome, 3 priza me kapakë vetë-mbyllës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabllo vazhduese roll 40n 3g2.5 1193218”