Kabllo vazhduese 4-fach 2m 3g1.5 1159450616

26.50

Gjatësia e kabllove (m): 2 m
Lartësia: 56,00 cm
Gjatësia: 5,00 cm
Pesha: 0,80 kg
Gjerësia: 12,00 cm
Ngjyra e banesave: anthracite
Përdorimi: shtëpiake
Ndërprerës dore / këmbë:+
Lloji i prizës: Prizë këndi
Numri i prizave gjithsej: 6 Rr
Rregullimi i prizës së prizës: 45 °
Shkalla e mbrojtjes (IP): IP20

Ka stok

SKU: 117697 Kategori: ,

Për ndërprerje të lehtë dhe komode të gjitha pajisjeve elektrike të lidhura me ndërprerësin e jashtëm të operuar nga këmbët, ndërsa priza e prizës mbetet e padukshme nën tavolinë ose prapa dollapit.
Ndërprerës i fuqishëm i këmbës me dritën e kontrollit.
I sigurt dhe me energji efikase përmes shkëputjes me dy pole.
Kabllo kontrolli fleksibël 1.5 m në ndërprerësin e këmbës së jashtme.
Kabllo prej 2 m i ngarkueshëm.
Max. ngarkimi i 16 A / 3680 W.
Fole me mbrojtje të shtuar në prekje në një rregullim praktik prej 45 °.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabllo vazhduese 4-fach 2m 3g1.5 1159450616”