Kabllo vazhduese 4-fach 2m 3g1.5 1150610114

11.90

Gjatësia e kabllove (m): 2 m
Lartësia: 38,50 cm
Gjatësia: 6,00 cm
Pesha: 0,69 kg
Gjerësia: 7,00 cm
Ngjyra : anthracite
Përdorimi: shtëpiake
Lloji i fiksimit: Montimi me vidhos
Lloji i prizës: Prizë këndi
Numri i prizave gjithsej: 4 Rr
Rregullimi i prizës së prizës: 45 °
Shkalla e mbrojtjes (IP): IP20

Vetëm 2 stok

SKU: 117967 Kategori: ,

Mbërthim i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm për shkak të polikarbonatit të lëmuar, shumë të thyer.
Ndërprerës sigurie ON / OFF me dy pole të ndriçuar.
Sockets me tokë në një rregullim prej 45 °, ideale për prizat këndore.
Fole me mbrojtje të shtuar në prekje.
Me lehtësira montimi për instalimin e mureve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabllo vazhduese 4-fach 2m 3g1.5 1150610114”