Kabllo vazhduese 3m ho5vv-f 3g1.5 6110010

36.00

Gjatësia e kabllove (m): 3 m
Lartësia: 7,00 cm
Gjatësia: 57,00 cm
Pesha: 0,92 kg
Gjerësia: 10,00 cm
Ngjyra e banesave: e zezë
Përdorimi: shtëpiake
Lloji i fiksimit: Montimi me vidhos, Montimi me kravatë kabllo
Lloji i prizës: Prizë këndi
Numri i prizave të prizave gjithsej: 10 Rr
Rregullimi i prizës së prizës: 45 °
Shkalla e mbrojtjes (IP): IP20

Ka stok

SKU: 117695 Kategori: ,

Fole të forta shtesë, të dizajnuara për të qenë më të mirat dhe të bëra nga materiale plastike speciale rezistente ndaj thyerjes.
Sockets me tokë në një rregullim prej 45 °, ideale për prizat këndore.
Ndërprerës sigurie ON / OFF me dy pole të ndriçuar.
Me mundësi për të mprehur kabllon rreth hekurudhës për ruajtje.
Me një strukturë praktike të varur.
Fole me mbrojtje të shtuar në prekje.
Paketimi: me banderolë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabllo vazhduese 3m ho5vv-f 3g1.5 6110010”