Kabllo vazhduese 1.8m 3g1.5 5110014

13.70

Gjatësia e kabllove (m): 1,80 m
Lartësia: 6,50 cm
Gjatësia: 32,50 cm
Pesha: 0,57 kg
Gjerësia: 7,80 cm
Ngjyra : e zezë
Përdorimi: shtëpiake
Lloji i fiksimit: Montimi me vidhos, Montimi me kravatë kabllo
Lloji i prizës: Prizë këndi
Numri i prizave gjithsej: 4 Rr
Rregullimi i prizës së prizës: 45 °
Shkalla e mbrojtjes (IP): IP20

Ka stok

SKU: 21219 Kategori: ,

Fole të forta shtesë, të dizajnuara për të qenë më të mirat dhe të bëra nga materiale plastike speciale rezistente ndaj thyerjes.
Sockets me tokë në një rregullim prej 45 °, ideale për prizat këndore.
Ndërprerës sigurie ON / OFF me dy pole të ndriçuar.
Me mundësi për të mprehur kabllon rreth hekurudhës për ruajtje.
Me një strukturë praktike të varur.
Fole me mbrojtje të shtuar në prekje.
Paketimi: me banderolë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabllo vazhduese 1.8m 3g1.5 5110014”