Kabllo vazhduese 1.8m 3g1.5 1153540

Gjatësia e kabllove (m): 1.80 m
Lartësia: 17.00 cm
Gjatësia: 5,00 cm
Pesha: 0,40 kg
Gjerësia: 13.50 cm
Ngjyra : argjend
Aplikimi: shtëpiake
Metoda e montimit: Nuk është e zbatueshme
Lloji i lidhësit: lidhës me kënd
Numri i përgjithshëm i bazave: 2 copë
Marrëveshja e foleve: 90 °
Shkalla e mbrojtjes (IP): IP20

9.90

Shifra: 21223 Kategori: ,
  • Përshkrim

Përshkrim

Fuqia e desktopit 2 priza të shumëfishta prizë nga Brennenstuhl me kabllo me ngjyrë argjendi dhe 1.8m kabëll lë përshtypje me cilësinë dhe sigurinë e saj në të gjitha fushat. Jo vetëm që ka rritur mbrojtjen e kontaktit, por edhe bën përshtypje me pronat e mëposhtme:

ideale për tryezën
I sigurt për t’u përdorur, praktik në formë
Sistemi lidhës: DE