Kabllo vazhduese 3m 3g1.5 1100538

15.70

Përcaktimi i kabllove: H05VV-F 3G1,5
Cilësia e kabllove: PVC / plastike
Lartësia: 21,00 cm
Gjatësia: 6,00 cm
Pesha: 0,55 kg
Gjerësia: 21,00 cm
Gjatësia e kabllove (m): 3 m

Ka stok

SKU: 21224 Kategori: ,

Dizajni ergonomik me një unazë funksionale dhe praktike për të trajtuar lehtë.
4 priza të tokës.
Super e thjeshtë, vetëm 6 cm, Ø 18 cm.
Me prerje të sigurisë.
Fole me mbrojtje të shtuar në prekje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabllo vazhduese 3m 3g1.5 1100538”