Kabllo vazhduese për tavolinë 3-Fach 1396200013

48.00

Ka stok

SKU: 117698 Kategori: ,

Dalje inovative e tryezës për hartimin fleksibël të hapësirës së punës.
Hyn tërësisht në tavolinë.
Strehim elegant dhe i fortë i aluminit.
Dizajn i hollë.
I shpejtë dhe i thjeshtë për t’u instaluar, 60 mm me diametër të lindi.
2 njësi me karikim USB.
Amperage totale e karikimit të max. 2100 mA për ringarkim të shpejtë.
Treguesi i fuqisë.
Bazat e tokëzimit në një rregullim prej 45 °.
Fole me mbrojtje të shtuar në prekje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabllo vazhduese për tavolinë 3-Fach 1396200013”