Gërshër për prerje të fijeve KEVLAR® 160mm 95 03 160 SB

49.95

Vetëm për prerjen e fibrave të KEVLAR® në kabllot e fibrave optike, nuk rekomandohet për materiale të tjera.
Dhëmbëzimet parandalojnë rrëshqitjen e fibrave dhe garantojnë një prerje të pastër.
Lidhje precize e gozhduar, për lëvizje me fërkime të ulëta dhe prerje të butë dhe të barabartë të fibrave të hollë KEVLAR®
Sipërfaqe e kromuar me krom të fortë
Trupi: çelik elektrik vanadium kromi, i ngurtësuar në vaj
Dorezat miqësore për përdoruesit: plastike

Ka stok

SKU: 10296 Kategori: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshër për prerje të fijeve KEVLAR® 160mm 95 03 160 SB”