Gërshër për elektrikë 155mm 95 05 155 SB

(2 customer reviews)

19.00

Prerje të pastër dhe jo të rrëshqitshme
Doreza me kapje me shumë përbërës, të përforcuar me tekstil me lesh xhami
Gërshërë universale për elektricistët
Skajet e prerjes të bëra nga çelik inox, fortësia e skajeve të prerjes 56 HRC

S’ka stok

SKU: 115490 Kategori: , ,

2 shqyrtim për Gërshër për elektrikë 155mm 95 05 155 SB

  1. Sadik Shala

  2. Sharr Doli

Shtoni një shqyrtim