Gërryese stiropori PVC 0341

4.50

Dimensionet: 165 x 365 mm.

Ka stok

SKU: 1796 Kategori: ,

PS – polistiren.
Dorezë ergonomike dhe e profilizuar me dy përbërës (G-18) futur brenda për pastrim të lehtë dhe jetë më të gjatë të mjeteve për punët e izolimit, përfshirë. nivelim bordesh polistireni

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërryese stiropori PVC 0341”