Gërryese stiropori me vrima 0342

8.00

Dimensionet: 160 x 380 mm.

Ka stok

SKU: 4856 Kategori: ,

Plastikë: polistireni PS.
Dorezë ergonomike dhe e profilizuar me dy përbërës (G-16) përmes vrimave për pastrim të lehtë dhe jetë të gjatë të mjeteve për punë izoluese

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërryese stiropori me vrima 0342”