Gërryese stiropori e metalit 0321

5.60

Ka stok

SKU: 4855 Kategori: ,

PS plastike – polistiren.
Pjesë pune e bërë nga pjatë e galvanizuar, e shpuar.
Dorezë ergonomike dhe në formë.
Për rrafshimin e bordeve të polisterolit gjatë punimeve të izolimit termik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërryese stiropori e metalit 0321”