Gërryese mallteri 1421

7.50

Dimensionet: 145x285mm.

Ka stok

SKU: 117794 Kategori: ,

Dorezë ergonomike, e profilizuar me tre përbërës (G-20), pjesë pune e bërë nga fletë e galvanizuar, për zhveshjen dhe nivelimin e veshjes së leshit të fasadës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërryese mallteri 1421”