Gërryese mallteri 1418

6.00

Dimensionet: 130x250mm.

Ka stok

SKU: 4857 Kategori: ,

Dorezë ergonomike, kontur dhe dy përbërës (G-20), pjesë pune e bërë nga fletë e galvanizuar me “burrs”, për heqjen dhe nivelimin e shtresës së jashtme të suvasë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërryese mallteri 1418”