Flutër gleti

8.5010.00

Pastroje
Shifra: N/A Kategori: ,
  • Përshkrim
  • Informacion shtesë

Përshkrim

Dorezë ergonomike, me dy përbërës në formë (G-14).
Steelelik inox, rezistent ndaj acidit, trashësi: 0,5 mm.
Pjesa e punës e instaluar në një seksion të uritur alumini, anodizohet për të fituar më shumë forcë dhe garanton një avantazh të përkryer madje të njëtrajtshëm.

Informacion shtesë

Zgjedh madhësinë:

500mm, 600mm