Filxhan termik dhe mbajtëse E-05608

18.00

  • Dimensionet: 125 x 100 x 175 mm.
  • Pesha: 0,22 kg.

Vetëm 1 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filxhan termik dhe mbajtëse E-05608”