Fangell PVC 1530

1.95

Madhësia: Ø 170mm.

Vetëm 1 stok

SKU: 10502 Kategori: ,

PP plastike – polipropileni, varëse varëse në enë për punimet e ndërtimit, veçanërisht murosjen e tullave dhe suvatimin (aplikimi i shtresës së llaçit).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fangell PVC 1530”