Fangel metali 1510

7.00

Madhësia: Ø 170mm.

Ka stok

SKU: 262 Kategori: ,

Dorezë ergonomike, e konturuar prej druri të ahut, pjesë pune metalike, e galvanizuar, për punët ndërtimore, posaçërisht muraturën dhe suvatimin (imponimi i një shtrese llaçi – burime).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fangel metali 1510”