Dana univerzale 280mm 42 34 280

31.85

Mbërthimi i nofullave të çelikut të vanadiumit të kromit, pika e falsifikuar
Mbërthen pjesët e punës të vështira dhe pjesët me rrjetë të lartë deri në 40 mm
Për kapje, shtrengim dhe mbajtje të profileve të ndryshme
Me vidë rregullimi dhe levë lëshimi
Presion i lartë shtrengimi për shkak të veprimit të levës së këmbyesit
Trupi i pincës: çelik i mbështjellë, me rezistencë të lartë

Ka stok

SKU: 113106 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana univerzale 280mm 42 34 280”