Dana univerzale 280mm 42 14 280

40.70

Për kapje, shtrengim dhe mbajtje të profileve të ndryshme
Me vidë rregullimi dhe levë lëshimi
Presion i lartë shtrengimi për shkak të veprimit të levës së këmbyesit
Trupi i pincës: çelik i mbështjellë, me rezistencë të lartë

Ka stok

SKU: 113105 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana univerzale 280mm 42 14 280”