Dana univerzale 250mm 41 04 250

22.85

Me vidë rregullimi dhe levë lëshimi
Presion i lartë shtrengimi për shkak të veprimit të levës së këmbyesit
Trupi i pincës: çelik i mbështjellë, me rezistencë të lartë
Nofullat kapëse: çeliku elektrik vanadium krom, i farkëtuarë

Ka stok

SKU: 113102 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana univerzale 250mm 41 04 250”