Dana univerzale 250mm 40 04 250

22.35

Me vidë rregullimi dhe levë lëshimi
Operacion me një dorë
Presion i lartë fiksimi për shkak të veprimit të levës së këmbyesit
Trupi i pincës: çelik i mbështjellë, me rezistencë të lartë
Nofullat kapëse: çeliku elektrik vanadium krom, i farkëtuar

Ka stok

SKU: 113101 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana univerzale 250mm 40 04 250”