Dana teli 280mm 99 00 280

20.00

Për të shtrembëruar dhe prerë telin në një operacion: të shpejtë, të besueshëm dhe ekonomik
Prerja e skajeve të ngurtësuara shtesë; fortësinë e skajit të përafërt. 61 HRC
Çelik me vegla speciale të gradës së lartë, i farkëtuare, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

Ka stok

SKU: 260 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana teli 280mm 99 00 280”