Dana teli 250mm 99 14 250

25.60

 

Kërkohet 25% më pak përpjekje në krahasim me thithësit e betoneve konvencionale me të njëjtën madhësi
Formë tepër e hollë për lidhjen e shufrave prej çeliku të montuara në thellësi
Të lidh çelikun përforcues të betonit me tel lidhës nga një rrotull
Teli është përdredhur dhe prerë në një kalim të vetëm
Nyje me fuqi të lartë, minimizimi i sforcimit, edhe kur përdoren tela të trasha lidhës
Amortizimi i lartë i goditjes së prerjes në prerjen përmes telit lidhës zvogëlon sforcimin e tendoneve dhe muskujve
Prerja e skajeve të ngurtësuara shtesë; fortësinë e skajit të përafërt. 61 HRC
Çelik me vegla speciale të gradës së lartë, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

Ka stok

SKU: 117323 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana teli 250mm 99 14 250”