Dana teli 200mm 71 01 200

33.25

Skaji i prerjes mikro-strukturuar zvogëlon rrëshqitjen e materialit nga nofullat.
Me sipërfaqe kapëse nën nyje për kapje dhe tërheqje telash nga Ø 1.0 mm.
Me prerje precize për tela të butë, të fortë dhe piano
Shkurton bulonat, thonjtë, thumba, etj deri në dia 5.2 mm.
Projektimi efikas i nyjeve siguron performancë të jashtëzakonshme të prerjes me pak përpjekje.
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 64 HRC.
Krom vanadium çeliku i rëndë, i farkëtuar, i ngurtësuar me shumë faza vaji.

Ka stok

SKU: 3976 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana teli 200mm 71 01 200”