Dana teli 200mm 71 02 200

44.80

Skaji i prerjes mikro-strukturuar zvogëlon rrëshqitjen e materialit nga nofullat
Me sipërfaqe kapëse nën nyje për kapje dhe tërheqje telash nga Ø 1.0 mm
Me kapje të pakta me shumë përbërës pa jakë për trajtim më të mirë dhe transport më të lehtë
Me sipërfaqe të madhe kontakti në doreza për ndarje më të mirë të presionit dhe më shumë komoditet në punë
Me prerje precize për tela të butë, të fortë dhe piano
Shkurton bulonat, thonjtë, thumba, etj deri në dia 5.2 mm.
Projektimi efikas i nyjeve siguron performancë të jashtëzakonshme të prerjes me pak përpjekje
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 64 HRC
Krom vanadium çeliku i rëndë, i farkëtuar, i ngurtësuar me shumë faza vaji

Vetëm 2 stok

SKU: 10293 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana teli 200mm 71 02 200”