Dana teli 160mm 68 01 160

13.50

 

Forma e kokës siguron lëvizje të optimizuar kur shtrëngoni nyjet e rrjetës së çelikut gjatë punës
Me buzë prerëse për tel të butë dhe të fortë
Gjithashtu i përshtatshëm për gjarpërimin dhe prerjen e telit lidhës
Prerja e skajeve të ngurtësuara shtesë; fortësinë e skajit të përafërt. 61 HRC
Çelik me vegla speciale të gradës së lartë, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

Ka stok

SKU: 115489 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana teli 160mm 68 01 160”