-9%

Dana prerëse 180mm 70 06 180

35.40

 
Prerës i duhur diagonal për përdorim të gjithanshëm
Material me cilësi të lartë dhe punë precize për jetë të gjatë shërbimi
Skajet prerëse precize për tel të butë dhe të fortë
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 62 HRC
Stili i ngushtë i kokës për përdorim në zona të mbyllura
Me pjerrësi
Çelik elektrik Vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

Ka stok

SKU: 4586 Kategori: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana prerëse 180mm 70 06 180”