Dana prerëse 180mm 70 02 180

(1 customer review)

25.90

Prerës i duhër diagonal për përdorim të gjithanshëm
Material me cilësi të lartë dhe punë precize për jetë të gjatë shërbimi
Skajet prerëse precize për tel të butë dhe të fortë
Prerja e pastër e telave të hollë të bakrit
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 62 HRC
Stili i ngushtë i kokës për përdorim në zona të mbyllura.
Çelik elektrik Vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

Ka stok

SKU: 4584 Kategori: , ,

1 shqyrtim për Dana prerëse 180mm 70 02 180

  1. Sharr Doli

Shtoni një shqyrtim