Dana precize për mekanikë 125mm 37 31 125

21.30

   

Precize për punë të imët montimi, e g. në elektronikë dhe mekanikë të imët
Për kapje, mbajtje, përkulje dhe rregullim
Sipërfaqe të lëmuara të kapjes
Nofullat gjysmë të rrumbullakëta
Çelik i veglave speciale të gradës së lartë, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj

Ka stok

SKU: 3273 Kategori: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana precize për mekanikë 125mm 37 31 125”