Zhveshëse për kabllo 165mm 13 46 165

49.60

 
Shumëfunksional, për ruajtjen e kohës.
Akses i thjeshtuar sidomos në kuti kryqëzimi të montuara në thellësi falë modelit të hollë të kokës dhe prerësit të mbështjellësit kabllor me kënd të mirë.
Zhvendosni kabllot lehtësisht dhe pa dëmtime falë buzës prerëse rrethore me kufizues të thellësisë.
I përshtatshëm për përdorim universal: vrima për heqjen e telit me precizion për përcjellësit nga 1.5 dhe 2.5 mm².
Të gjithë prerësit gjithashtu forcohen me induksion në rreth. 61 HRC për rezistencë të lartë ndaj konsumimit
30% më të lehta se pincat e krahasueshme
Çelik elektrik Vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

Ka stok

SKU: 113099 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zhveshëse për kabllo 165mm 13 46 165”