Dana prerëse 200mm 74 01 200

28.30

 

Për përdorim shumë të ashpër, të vazhdueshëm
Performancë e lartë e prerjes me përpjekje minimale për shkak të koordinimit optimal të këndit të prerjes dhe raportit të transmetimit
Skajet prerëse me precizion, ngurtësohen gjithashtu me induksion (fortësia e skajit të prerjes, afërsisht 64 HRC), për të gjitha llojet e telave, përfshirë telat e pianos
Krom vanadium çeliku i rëndë, i farkëtuar, i ngurtësuar me shumë faza vaji

Ka stok

SKU: 4587 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana prerëse 200mm 74 01 200”