Dana prerëse 160mm 73 06 160

49.90

   
Shkurton fijet, si dhe kabllot multi-core dhe telat e pianos
E fuqishme, e lehtë dhe universale
Performancë e lartë e prerjes me përpjekje minimale për shkak të koordinimit optimal të këndit të prerjes dhe raportit të transmetimit
Projektimi i bashkimit të kutive: qëndrueshmëria më e lartë me peshë të ulët
Mbështetën dyfish boshtin e përbashkët për detyrë të rëndë
Gjerësi e madhe e hapjes për kabllo më të trashë
Pritet saktësisht, edhe përmes telave të imëta të bakrit
Ndërtim kompakt, me peshë të ulët
Përdorshëm në mënyrë universale, në montimin, mirëmbajtjen dhe prodhimin
Kërkohet 40% më pak forcë në krahasim me prerëset standarde diagonale të së njëjtës gjatësi
Krom vanadium çeliku i rëndë, i farkëtuar, i ngurtësuar me shumë faza vaji

Ka stok

SKU: 117563 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana prerëse 160mm 73 06 160”