Dana prerëse të gypave 210mm 90 25 20

99.60

Për prerjen e tubave të përbërë me diametër nga 12.0 në 25.0 mm dhe për prerjen e tubave mbrojtës fleksibël me diametër 18.0 – 35.0 mm pa dëmtuar një tub të mundshëm brenda.
Mund të vendoset një arbor kalibrimi, për shembull për tubat e përbërë Geberit me dietë 11.5 dhe 15.0 mm.
Trupi i mjetit: çeliku elektrik vanadium me gradë të lartë, i ngurtësuar me vaj.
Tehi: çeliku me mjet të veçantë, i ngurtësuar me vaj, i këmbyeshëm.

 

Ka stok

SKU: 20892 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana prerëse të gypave 210mm 90 25 20”