Dana prerëse 110mm 70 15 110

33.20

   
Material me cilësi të lartë dhe punë precize për jetë të gjatë shërbimi
Skajet prerëse precize për tel të butë dhe të fortë
Prerja e pastër e telave të hollë të bakrit, gjithashtu në majat e skajit të prerjes
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 62 HRC
Stili i ngushtë i kokës për përdorim në zona të mbyllura
Me pjerrësi
Çelik elektrik Vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza

S’ka stok

SKU: 111737 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana prerëse 110mm 70 15 110”