Dana për zhveshje 160mm 11 02 160

24.90

 

Për përcjellës të vetëm, të shumëfishtë dhe të hollë me izolim plastik ose gome deri në Ø 5.0 mm ose 10 mm².
Rregullim i lehtë për diametrin e kërkuar të telit të ngurtë ose të bllokuar me vidë të thurur.
Vegël e veçantë çeliku, e ngurtësuar me vaj.

Ka stok

SKU: 3975 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për zhveshje 160mm 11 02 160”