-11%

Dana për shpuarje rrypi 220mm 90 70 220

19.25

Për të shpuar vrima në lëkurë, tekstile dhe material plastik.
Me gjashtë : dia 2,0 / 2,5 / 3,0 / 3,5 / 4,0 / 5,0 mm.
Me sustë hapëse dhe pajisje mbyllëse.
Veshur me pluhur për mbrojtje të besueshme ndaj ndryshkut.
Trupi i pincave dhe grushtat: çeliku i veglave speciale, i ngurtësuar në vaj.

Ka stok

SKU: 4588 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për shpuarje rrypi 220mm 90 70 220”