Dana për RG6-11 175mm 97 40 20 SB

66.40

Për lidhjen e F, BNC dhe RCA.
Dizajn i fortë.
I përshtatshëm për kabllo RG 59/6/11.
Koka e rrotullueshme për madhësi të ndryshme të kabllove.
Futje rrotulluese për lloje të ndryshme të lidhësit.
Vidhosja rregulluese për gjatësi të ndryshme të lidhësit.
Zbatohet ndër të tjera për lidhësit e kompresimit Kathrein EMK 12; Cablecon F-56 CX3 5.1; Astro FKS 06.

Ka stok

SKU: 115487 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për RG6-11 175mm 97 40 20 SB”