Dana për krimpim 220mm 33841

110.00

P_Crimp-oval

Për terminalet dhe lidhësit e izoluar.

Vetëm 1 stok

SKU: 118786 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për krimpim 220mm 33841”