Dana për elektronik 120mm 79 02 120

48.65

 
Pincë precize për punë prerëse ultra të imët, e. g në elektronikë dhe mekanikë.
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 64 HRC.
Afërsisht 20% më të lehta se pincat elektronike konvencionale.
Dorezat me përbërës të optimizuar në mënyrë ergonomike.

Ka stok

SKU: 10295 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për elektronik 120mm 79 02 120”