Dana për elektroinstalues 200mm 13 96 200

64.90

          
6 funksione në një palë pincë
Darë shumëfunksionale për instalimin elektrik: për të kapur materialin e sheshtë dhe të rrumbullakët, për lakimin, zhbllokimin, prerjen e kabllit, heqjen dhe prerjen e telit të telit.

Ka stok

SKU: 10761 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për elektroinstalues 200mm 13 96 200”