Dana për elektricista 165mm 13 42 165 SB

45.65

 

  • Multifunksionale – prerje dhe heqje me një palë pincë
  • I përshtatshëm për përdorim universal: vrima zhveshëse telash precize për përcjellës nga 1.5 dhe 2.5 mm²
  • 30% më të lehta se danat tjera
  • Çelik elektrik Vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj shumë faza

Ka stok

SKU: 117870 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana për elektricista 165mm 13 42 165 SB”