Dana me nofull të gjatë 145mm 08 26 145 SB

26.80

    

Pincë të vogla të kombinuara me levë të lartë me nofull të theksuar.
Për të gjitha punët e zakonshme të instalimit dhe riparimit.
Përdorimi i dobishëm kur punoni në zona të mbyllura falë modelit të hollë të kokës dhe nofullave me majë (anti-përdredhje).
Mbërthimi i sipërfaqeve me kontur të veçantë konveks në njërën anë për kapje të sigurt të pjesëve të sheshta.
Hulli i bluar në zonën e kapjes lejon që pjesë të vogla të tilla si thonjtë, kunjat dhe bulonat të mbahen dhe të tërhiqen.
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 61 HRC.

 

S’ka stok

SKU: 20893 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana me nofull të gjatë 145mm 08 26 145 SB”