-9%

Dana me maje 200mm 26 26 200

40.75

         
Elastike: Të qëndrueshme edhe kur përdredhen.
Këshilla precize tolerante ndaj shtrembërimit.
Nofullat gjysmë të rrumbullakëta, të gjata dhe konike.
Me tehe prerëse për tela të butë.
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 61 HRC.
Nofullat me kënd 40 °.
Çelik elektrik Vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza.

Ka stok

SKU: 8069 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana me maje 200mm 26 26 200”