Dana me maje 200mm 26 12 200

27.60

     
Elastike: E qëndrueshme edhe kur shtrembërohet.
Këshilla precize tolerante ndaj shtrembërimit.
Nofullat gjysmë të rrumbullakëta, të gjata dhe konike.
Skajet e prerjes ngurtësohen gjithashtu me induksion, fortësia e skajit të prerjes 61 HRC.
Nofullat e drejta.
Çelik elektrik Vanadium, i farkëtuar, i ngurtësuar me vaj me shumë faza.

Vetëm 1 stok

SKU: 117562 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana me maje 200mm 26 12 200”