Dana elektrike industriale 160mm DynamicJoint® & OptiGrip 30979

14.50

Icon_DynamicJoint_20ProzPower     Icon_OptiGrip_PerfectGrip

Standardet: DIN ISO 5746.
Forma e kokës: Kokë prerëse Extra e gjatë për kabllo të sheshtë dhe të rrumbullakët.
Dizajni: OptiGrip

Ka stok

SKU: 5365 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana elektrike industriale 160mm DynamicJoint® & OptiGrip 30979”