Dana 300mm 86 03 300

88.00

 

Zëvendëson nevojën për grupe të çelësave metrikë dhe perandorakë
Nofullat e lëmuara për instalim pa dëmtime të pajisjeve të kromuara – duke punuar direkt në krom!

Ka stok

SKU: 9973 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana 300mm 86 03 300”