Çantë për çatia dhe përdorim të përgjithshëm E-05153

54.00

  • Dimensionet: 290 x 145 x 270 mm.
  • Pesha: 0,66 kg.

Ka stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë për çatia dhe përdorim të përgjithshëm E-05153”